HAKKIMIZDA


Vizyon


Sigorta Medya, ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasına yönelik yayınlar hazırlayan bir yayın kuruluşudur.

Ülkemizde sigortanın önemi, ne yazık ki gelişmiş ülkelerdeki gibi bilinmemektedir. Zorunlu sigortaların çok daha fazla rağbet gördüğü ülkemizde sigorta, bir ihtiyaç olmakla beraber henüz şirketlerce pazarlanan bir olgudur. Sigorta Medya hazırladığı yayınlar ile hem sigortalılara hem de sektör temsilcilerine yönelik hizmet vermektedir.

Özel sigortalar bir gelişmişlik göstergesidir. Ülkenin zenginliği ile birlikte artan değerlerin sigortalanması gerektiği de bir başka gerçektir. Her geçen yıl özel sigortalara olan ilgi artmaktadır. Sigorta Medya’nın vizyonu, bu bilinç seviyesini en üste taşımak; sigortalılara ve sigorta yaptırmak isteyen tüketicilere sigortanın önemini en doğru ve yalın biçimde anlatan haberlerden oluşan yayınlar hazırlamaktır. Sigorta Medya’nın en önemli vizyonu ise bütün bu çabaları medya alanında ilkleri hayata geçirerek gerçekleştirmesidir.


Misyon


Hayatımız Sigortalı Dergisi, Para Dergisi ile birlikte yayımlanan Şemsiye Dergisi,

www.sigortasikayeti.com.tr
www.sigortahabergazete.com
www.sigortahaber.tv
www.sigortaanketi.com ve www.insurancenews-tr.com Sigortamedya Yayın Grubu mecralarıdır.

Sigorta Medya mecraları ile otomobil, sağlık, deprem sigortaları, konut sigortaları, tarım sigortaları, yangın sigortaları, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik ile ilgili bireysel ve kurumsal sigortalılara bilgi vermeyi misyon edinmiştir. Bunun yanı sıra, sigorta ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken konular, sigorta ürünleri hakkında bilgiler, sigorta şikayetlerinin çözümü konusunda yönlendirici yazılar ve bu konular hakkında tüketici ve sektör yöneticilerinin görüşleri mecralarımızın içeriğini oluşturmaktadır.


İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.


Ticaret Sicil Bilgileri
Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası : 11981-5

Vergi Dairesi ve Numarası
Üsküdar Vergi Dairesi

Vergi Kimlik No
7700430690